Retušovanie FOTOGRAFIÍ

Ak potrebujete upraviť fotografiu, vyretušovať neželené elementy, dotvoriť realitu tak, aby Vaša fotografia bola zaujímavejšia, dodať jej atmsféru som tu pre Vás.

  • Profesionálna retuš
  • Fotomontáž
  • Obnova fotografií
  • Dotváranie atmosféry, chýbajúcich či tvorivých prvkov

Dôkladná analýza požiadaviek klienta, dodaných materiálov a jeho zámerov je základom spokojnosti!

V dnešnej dobe, keď každý má svoj už digitálny fotoaparát, sa bežne stretávame s množstvom fotografií. Každý fotí všetko. Ak potrebujete upraviť, doladiť záber, vybrať objekt z pozadia, vyretušovať niekoho alebo niečo zo záberu vtedy prichádzajú na rad úpravy fotografií v počítači. Stlmiť svetlo, zvýšiť kontrast, „vytiahnuť“ tiene, vyretušovať škrabance, alebo dotvoriť objekty v zábere to všetko je možné. Samozrejme existujú určité hranice, ale ako sa vraví treba najprv skúsiť resp. prinajmenšom prehodnotiť danú situáciu v našom prípade fotografiu.

Ak potrebujete upraviť, doladiť záber, vybrať objekt z pozadia, vyretušovať niekoho alebo niečo zo záberu vtedy prichádzajú na rad úpravy fotografií v počítači.

V prípade, že máte záujem o tieto služby zašlite nám fotografie s popisom úprav, o ktoré máte záujem. Po analýze Vašich požiadaviek Vás budeme kontaktovať a navrhneme Vám možné riešenia a predbežnú cenovú kalkuláciu.

Neváhajte ma kontaktovať. Napíšte mi mail peter.bendl@retouch.sk.

Na spoluprácu na Vašom projekte či vízii sa teší a príjemný deň Vám praje

Peter Bendl