Úprava, retuš a farebné korekcie FOTOGRAFIÍ

Ponúkam Vám profesionálne upravovanie Vašich fotografií. S dlhoročnými skúsenosťami s produkciou printových propagačných materiálov, prípravou multimediálnych prezentácií viem spracovať, upraviť Vaše fotografie tak, aby plne vystihli Váš zámer a splnili požadované technické parametre.

Retuš - predRetuš - po
  • Profesionálna úprava fotografií
  • Dotvorím čo má byť dotvorené a odstránim čo je nežiadúce
  • Upravím Vám fotografie pre domáce či komerčné použitie
  • Opravím škrabance, „vyťahané“ farby či nechcené artefakty vzniknuté fotením
  • Kvalitné a technicky korektné úpravy a príprava na ďalšie spracovanie
Úprava fotografie predÚprava fotografie po

Dôkladná analýza požiadaviek klienta, dodaných materiálov a jeho zámerov je základom spokojnosti!

V dnešnej dobe, keď každý má svoj už digitálny fotoaparát, sa bežne stretávame s množstvom fotografií. Každý fotí všetko. Ak potrebujete upraviť, doladiť záber, vybrať objekt z pozadia, vyretušovať niekoho alebo niečo zo záberu vtedy prichádzajú na rad úpravy fotografií v počítači. Stlmiť svetlo, zvýšiť kontrast, „vytiahnuť“ tiene, vyretušovať škrabance, alebo dotvoriť objekty v zábere to všetko je možné. Samozrejme existujú určité hranice, ale ako sa vraví treba najprv skúsiť resp. prinajmenšom prehodnotiť danú situáciu v našom prípade fotografiu.

Fotografia pred úpravouFotografia po úprave
Úprava fotografie pred a po

Ak potrebujete upraviť, doladiť záber, vybrať objekt z pozadia, vyretušovať niekoho alebo niečo zo záberu vtedy prichádzajú na rad úpravy fotografií v počítači.

V prípade, že máte záujem o tieto služby zašlite nám fotografie s popisom úprav, o ktoré máte záujem. Po analýze Vašich požiadaviek Vás budeme kontaktovať a navrhneme Vám možné riešenia a predbežnú cenovú kalkuláciu.

Neváhajte ma kontaktovať vyplnením kontaktného formulára.

Na spoluprácu na Vašom projekte či vízii sa teší a príjemný deň Vám praje

Peter Bendl